​​
İletişim

Uygulama İlkelerimiz

Cam Balkon sistemlerinde ölçü almak ve projelendirmek bir uzmanlık işidir. Oldukça hassas olan Cam Balkon sistemlerinde ölçülendirme, proje ve uygulama dikkat, bilgi ve özen gerektirir. Bu nedenle asla aceleye getirilmemelidir. Cam Balkon sistemlerinde ölçüyü alan, projelendiren kişi gerek bilgi birikimine, gerekse tecrübeye sahip olmalıdır.

Safir Cam Balkon olarak tecrübesiz, ilgili alanda eğitim görmeyen hiçbir personelimizi müşterilerimize ölçü almaya, projelendirmeye ve uygulamaya göndermeyiz. Ölçü alan ve projelendirme yapan uzman ekiplerimizin iş tecrübesi 15 ile 20 yıl arasında değişmektedir. Müşterilerimiz ile karşılıklı yazılı sözleşme mutabakatından sonra söz verilen tarihte montaj işlemleri yapılmaktadır.

Olağanüstü doğa olayları, sektörümüzdeki grev, lokavt, mücbir sebepler vs. haricinde,  20 yıllık firma tarihimizde müşteriye bildirmeksizin taahhüt edilen montaj tarihinde, taahhüdümüze aykırı aksamalar söz konusu olmamıştır.

Montaj ve uygulama ilkemiz; birinci sınıf bir Cam Balkon sistemi olan Safir Cam Balkon’la birinci sınıf bir işçiliği birleştirmektir.