​​
İletişim

Neden Cam Balkon

Cam Balkon görüntüde ve manzarada panoramik bir görüntü sağlayıp, görüntüde kayıp oluşturmaz.

Rüzgâr, yağmur ve kar gibi tabiat olaylarını cam balkonunuzun arkasından keyifle izlerken, balkonunuzun keyfini dört mevsim boyunca estetik bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Cam balkon sistemleri ile kapatılan mekânlardan dolayı soğuk hava koşullarında evinizde enerji tasarrufu sağlarsınız.

Cam Balkon uygulamaları binanın genel yapısında ve estetiğinde bozma yapmadığı için iskân ve diğer hukuksal mevzuatlara aykırı değildir. Danıştay’ın katlanır balkon camlama sistemi yani cam balkon la kapatılan balkonlara dair; balkonun camla kapatılmasında, yasaya aykırılık olmadığına dair kararları okumak için buraya tıklayınız.

Cam balkon sisteminde camların her iki yöne de toplanarak açılabilmesi sayesinde, balkonunuzu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlarda istenildiği takdirde renkli cam alternatifleriyle (yeşil, bronz, füme, refekte vb…) güneş ışınlarından oluşan rahatsızlıklarınızı minimize edebilirsiniz.

Safir Cam balkon Sistemlerinde kullandığımız Şişe Cam camlarının 800~900 derecede temperlenmesi sonrası dayanıklılıkları arttığı için kırılması çok zor olduğundan hırsızlık olaylarına karşı koruma sağlar. Ayrıca camların olağan dışı durumlarda kırılması halinde ise camın temperli olmasından dolayı küçük parçalar halinde kırılması nedeniyle insan sağlığına minimum derecede zarar verir.

Bizler Safir Cam Balkon olarak sistemlerimizde kesinlikle tempersiz ve ithal cam kullanmamaktayız. Sizlerde cam balkon sistemlerini araştırırken güvenlik ve sağlık açısından temperli camı tercih ediniz.

Safir Cam Balkon ve kış bahçesi sistemleri her türlü restaurant, veranda, balkon, villa, konut gibi alanlarda dört mevsim boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz.