​​
İletişim

Neden Biz

İmalatçı firma olmamızdan dolayı sistemin tüm üretim aşamalarına hâkimiz.

Cam Balkonun en ince ayrıntılarına kadar cam balkon imalat atölyesinde titizlikle üretilmektedir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde kullandığımız tüm aparat ve aksesuarlar 1. Kalite ve garantilidir.

Cam balkonda kullanılan çift sıralı teker/rulman sistemi paslanmaz çelikten olup kesinlikle paslanma yapmaz. Cam Balkonun her bir kanadında toplam 8 rulman vardır.

Cam Balkon sistemlerinde kullanılan çelik alaşımlı alüminyum kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 ve 10 mm rodajlı temperli (güçlendirilmiş) Şişe camın orijinal camlarıdır.

Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (naturel), beyaz, krem, kahverengi olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.

Cam balkon imalatı ve montajı esnasında kullanılan silikonlar antibakteriyel ve küf yapmaz özel silikonlardır.

Cam Balkon sisteminde yer alan kıl fitiller cam balkondan içeri hava, toz, yağmur girmesini önlemektedir.

Montaj sonrası olası kullanıcı ve teknik hatalardan dolayı oluşabilecek arızalara anında müdahale etmekteyiz.

20 yıldır alüminyum, Pimapen doğrama, otomatik panjur, küpeşte, alüminyum doğrama kışbahçesi kısacası alüminyum ve camın binalara estetik katan bütün mimari oluşumlarda birçok proje imza atmış bir kuruluş garantisiyle karşı karşıyasınız.

Ürünlerimize verdiğimiz resmi garantinin bitmesinden sonra da ürünlerimize tüm teknik destek ve servis hizmetimiz devam etmektedir. Önceliğimiz; iş yaptığımız müşterilerimizi memnun etmektir…

Uygulama İlkelerimiz

Cam Balkon sistemlerinde ölçü almak ve projelendirmek bir uzmanlık işidir. Oldukça hassas olan Cam Balkon sistemlerinde ölçülendirme, proje ve uygulama dikkat, bilgi ve özen gerektirir. Bu nedenle asla aceleye getirilmemelidir. Cam Balkon sistemlerinde ölçüyü alan, projelendiren kişi gerek bilgi birikimine, gerekse tecrübeye sahip olmalıdır.

Safir Cam Balkon olarak tecrübesiz, ilgili alanda eğitim görmeyen hiçbir personelimizi müşterilerimize ölçü almaya, projelendirmeye ve uygulamaya göndermeyiz. Ölçü alan ve projelendirme yapan uzman ekiplerimizin iş tecrübesi 15 ile 20 yıl arasında değişmektedir. Müşterilerimiz ile karşılıklı yazılı sözleşme mutabakatından sonra söz verilen tarihte montaj işlemleri yapılmaktadır.

Olağanüstü doğa olayları, sektörümüzdeki grev, lokavt, mücbir sebepler vs. haricinde,  20 yıllık firma tarihimizde müşteriye bildirmeksizin taahhüt edilen montaj tarihinde, taahhüdümüze aykırı aksamalar söz konusu olmamıştır.

Montaj ve uygulama ilkemiz; birinci sınıf bir Cam Balkon sistemi olan Safir Cam Balkon’la birinci sınıf bir işçiliği birleştirmektir.