​​
İletişim

Cam Balkon

Cam Balkon, estetik ve fonksiyonel bir balkon oluşturmanın en önde gelen şartı mekâna uygun kapama sistemidir. Özellikle mekânların keyif için kullanılan bölümü olan balkonlar, ortam şartlarının ihtiyaca uygun nitelik kazanmasında çok önemli bir unsurdur.

Katlanır Cam Balkon sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekânlardan yararlanılması sağlanır.

4 Mevsim kullanılabilen alanlar oluşturan katlanır cam balkon evlerinize ayrı bir hava katar. Balkon ve uygulanan alanların rüzgâr, toz, kar ve yağmur vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden korunmasını sağlar. Kolay temizlenebilir ve bakımının kolay olması ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Sürgülü ve katlanabilir cam balkon sistemleri arasında en iyi firmalar arasında yer alan Safir Cam Balkon yeni ürün yelpazesi ile evinizin görünümünü değiştirmenizde yardımcı olmaktadır.

Safir Cam balkon sistemleri ergonomik görünümünün yanı sıra yağmur, kar, toz ve rüzgâra dayanıklı, ısı ve ses yalıtım standartlarına uygun tasarlanarak üretilmektedir.

Katlanır cam balkon sistemi ile küçük çocuklarınız emniyetli bir şekilde balkonda oynayabilir. Darbelere dayanıklı, emniyet camı olan temperli camlar sayesinde hırsızlığa karşı etkin bir koruma sağlar.

Sistemde kullanılan kanatlar sürgülü ve içe katlanır olması sayesinde sağa sola ya da her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılır ve toplanır. Açıldığında az yer kaplar kullanım kolaylığı ve güvenli bir temizleme imkânı sağlar.

Teras, restoran ve kış bahçesi gibi alanlara da uygulanabilir olmasından dolayı size rahat ve kesintisiz bir görüş imkânı sunar kullanılan mekânlara genişlik katar.

Safir Cam balkon sistemleri siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz balkon keyfi sağlar.