​​
İletişim

Alüminyum Doğrama

Alüminyum uzun yıllar  doğanın bir parçası olma özelliğini yitirmeden, evlerinize ve iş yerlerinize değer katmaya devam ediyor. Evlerde ısı yalıtımını arttırmak amaçlı olarak hızla pvc ye dönüş yaşanırken, iş yerlerinde hem ısı yalıtımlı ve hem de estetik açıdan meydan okurcasına alüminyum sistemler çoğalıyor.

Alüminyum kullanıldığı mekanda bulunan her türlü cisimle uyum sağlayabilecek en fazla sayıda seçeneği verebilen bir metaldir. Bunun iki temel sebebi vardır:

1. Teknolojik açıdan sınırsız sayıda ve şekilde profil yapılması, yani tasarım esnekliği ve kolaylığı vermesi,

2. Metalik veya lake görünümü verecek şekilde renklendirilebilmesi.

Metalik görünüm, eloksal tekniği ile ayna parlaklığından kahverengi, siyah, mavi, sarı  renk tonlarında  ve naturel gümüş renginde verilebilir.  Lake görünüm ise elektrostatik toz boyama tekniği ile 100′ü aşkın renk seçeneğine imkan verir.

Alüminyum profillerin iç ve dış yüzeyini birbirinden ayıran ısı bariyerleri sayesinde yalıtım oranı arttırılmıştır. Farklı markalarda, farklı et kalınlıklarında üretilirler.

İstediğiniz ölçülerde alüminyum doğrama ve diğer sistemlerle ilgili bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede cevaplandırılacaktır.