​​
İletişim

Açılır Cam Tavan

Restaurant ,Cafe ve konutlar için tasarlanan bu ürünümüz yaptığımız uygulama sayesinde çatının uzaktan kumanda yardımı ile istenildiği oranda açabilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Uzaktan kumandalı açılır kapanır tavan sistemler panellerinin birbiri üzerine hareket ederek açıldığı ve sabit bir modül üzerine toplandığı açılır kapanır çatı örtü uygulamasıdır.

Çatıda kullanılan özel tasarım alüminyum profiller ve yardımcı profiller sisteme su aldırmamanın yanı sıra tahliye etmesi konusunda çok başarılıdır. Sistemde çatı örtüsü şeffaf olarak tasarlanmıştır. Sigara yasağı konusunda sıkıntı çeken işletmelerin sorununa çözüm üretmektedir.

Açılır kapanır uzaktan kumandalı tavan sistemlerinde kullanım amacına uygun olarak cam tavan, tente özel kumaş veya tamamı alüminyum kanatlı malzeme seçenekleri ile uygulanabilmektedir. Açılır tavan sistemlerinin uygulama alanına göre projelendirilmesi ve kullanılacak malzemenin kalitesi çok önemlidir.

Açılır Kapanır Cam Sistemleri güneşi kırma ve ısı kayıplarında etkili olabilmek için özel imal edilen konfor cam ve ısıcam yöntemleri uygulanabilmektedir. Ayrıca sistem içerisine yatay motorlu perde sistemleri ilave edilebilmektedir. Bu sayede mekânı güneşli havalarda % 100 sorunsuz olarak kullanabilme özelliği kazandırılmaktadır.

Açılır Kapanır Alüminyum Sistemleri tavanın tamamında alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Açılır kapanır alüminyum kanatlı tavan sistemi ömür boyu paslanmazlık garantisine sahiptir. İsteğe bağlı olarak değişen açılarda durdurma özelliği sayesinde mekânlarda hem ışık hem gölgelendirme sağlamaktadır. Açılır kapanır tavan sistemlerinde en üst düzey açılır kapanır sistem özelliğini taşımaktadır.